O FIRMIE MIYUKI

Zaczęło się to wszystko od Pana Seiichi Karsuoka który w roku 1949 rozpoczął produkcję szklanych koralików w lokacji Fukuyamie w mieście Hiroszimie. Pan Seiichi Karsuoka jest dziadkiem obecnego dyrektora firmy.  Syn Pana Seiichi czyli ojciec dyrektora generalnego, Pan  Hiroshi Katasuoka wynalazł technikę posrebrzania koralików a następnie produkty te zostały eksportowane do Stanów Zjednoczonych

W 1953 Hiroshi Katasuko zakłada firmę z koralikami pod nazwą HIROSHIMA GLASS BEAD INDUSTRY CO., LTD.

W wrześniu 1974 syn Pana Hiroshi przejmuje władze nad firmą oraz oddziela HIROSHIMA GLASS BEAD INDUSTRY CO., LTD i otwiera własny oddział Miyuki Shoji Co. Ltd.
W kwietniu 1982 firma wypuszcza nowy rodzaj szklanych koralików które nazywają się Delica. W tym samym roku firma otwiera swój oddział w Osace. Dwa lata później firma wypuszcza Delica Bead Loom Association czyli tak zwane towarzystwo tkanin które pracuje z koralikami rodzaju Delice.  Od 1984-2002 firma otwiera swoją sieć sklepów w różnych miastach dając tym samym duży rozgłos.

Przez 3 następne lata firma wbudowała swoją nową fabrykę

W lipcu firma przemianowuje swoją nazwę na MIYUKI CO., LTD i od 2006 firma BEADSFACTORY Co., Ltd, zajmuję się sprzedażą detaliczną koralików.

 

Dodaj komentarz